Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapky rosy část 3

14. 1. 2010

Pomalu otevřu unavené oči,načež mě hned do nich uhodí prudké slunce. Je to trochu nepříjemné,protože díky tomu skoro vůbec nic nevidím. Proto chvilku počkám,aby si oči na ostré světlo zvykly. Nerad bych oslepl. Trvá několik minut,než přivyknou,ale nakonec se jim to podaří. Počkat,tenhle pokoj přece znám. Pozitivní věc je,že se pořád nacházím v hotelu. Co už moc pozitivní není je,že nejsem ve vlastním pokoji,ale v cizím.

„Dobré ráno,“ zaslechnu a jelikož jsem nikoho nečekal,trhnu sebou. Nalevo od jednoduché postele stojí Manabu a vřele se na mě usmívá. Má krásný úsměv… co dělám u něj v pokoji!

„Co tu dělám?“ vyslovím svojí otázku v zápětí. Manabu má na sobě bílou košili pod kterou má černé tílko a černé ušlé džíny. Posadí se ke mně na postel a dlouho se mi jen tak dívá do očí,až z toho začínám být vážně nervózní. V těch očích je něco…dost zvláštního,ale já nejsem schopný určit co to je. Ještě pořád se cítím trochu malátně,ale čím to je…vim já vůbec něco? Manabu ke mně natáhne ruku a pohladí mě po čele.je to příjemné,a tak jenom zavřu oči a nechám se hladit. Skoro bych tenhle dotek zapomněl. Je to už tak dávno, co mě někdo takhle pohladil. Naposledy to byla právě maminka. Rukou sjede níž na krk,kde se zastaví a přitáhne si mě blíž k sobě. Zmateně se mu dívám do modrých očí.

„Líbí se ti to že ano.“ Zašeptá a znovu mě pohladí,ale tentokrát přeje po ráně na rameni. Trošku jsem  stáhnul svaly na obličeji,abych nevydal žádný zvuk,který by připoutal Manabuovu pozornost. Tomu to však pro mě  z nějakého důvodu neuniklo. Rukou mi odhrnul lem trička,které jsem absolutně neznal. Jazykem mi ji několikrát olíznul,což pro mě byl naprosto neuvěřitelný fakt. Svým způsobem to bolelo,ale tím dalším… to bylo děsně  vzrušující. „ Obarvil sis vlasy,že.“ Prohrábne moje tmavě modré vlasy. Ano,obarvil jsem si je,protože se mi ten můj stereotyp už nelíbil a když jsem si vzpomněl na jeho barvu vlasů… „Líbí se mi to.“ Zašeptá mi do ucha.

 

 

„Proč ti to dělá?“ zaslechl jsem  tichou otázku,která mě přimrazila na místě. Nervózně jsem hleděl do jeho  odhodlaných očí a přesně jsem věděl,co má na mysli. Taky jsem si uvědomil,že mě viděl,když jsem hledal malou Yuki a …polknul jsem. Odtáhnul jsem se od něj a opřel se pomalu o zeď. Chvíli jen tak zůstal na místě,než se narovnal a přisunul se blíž ke mně. „Vím,že se bojíš,abych to co jsem viděl nikomu neřekl.“ Skoro jakoby do mě viděl. Jeho oči byly temné,ale za to, se v nich odráželi přívětivé city. Naklonil hlavu a usmál se,tím krásným způsobem. „Mám pravdu že.“ Ať už jsem chtěl nebo ne,musel jsem přikývnout. Nechtěl jsem,aby to někomu řekl,ale teď jsem se spíš bál,aby to nikomu neřekl Tomoe,protože kdyby to udělal,Yuki a já bychom skončili v sirotčinci,protože já ještě nebyl plnoletý. Kdyby ano,neváhal bych a odešel,načež bych pak usiloval o svěření Yuki do své péče a udělal bych pro to všechno,co by se jen dalo.

 

„Teď nemysli na YUki! Mysli na sebe!“ opět jsem slyšel Tomoeho naléhavý hlas.  Možná že..možná že měl pravdu a já se až moc zabýval jí a nemyslel jsem na sebe. Ale já jsem to,na rozdíl od ní,mohl lépe snášet a vydržím víc než by vydržela ona. A taky je to ještě dítě. Vím,že bych se měl starat i o svoje tělo,koneckonců jsem to já,kdo se svým znetvořeným tělem bude muset žít celý život,ale slyšet jí plakat a naříkat bolestí…to bych radši..ani nevím co bych,ale určitě vím,že bych to nedovolil.  Nikdo mé sestřičce nebude ubližovat. Nikdy. S pevným rozhodnutím v očích jsem se na něj znovu zaměřil.

„Přesně tak. Nechci abys to někomu říkal,protože tak bys mi mohl přivodit jenom samý potíže a o ty já vážně nestojím. Takže bych ocenil,kdybys mlčel. Je to možné?“ zeptal jsem se ostře a v jeho úsměvu bleskl záchvěv hněvu,který byl ale v okamžiku pryč,takže jsem se mohl jen sám se sebou dohadovat o tom,jestli tam skutečně byl. Odsunul se na kraj postele,jako by to pro něj byla nějaká ledová sprcha,než normální otázka. Jeho oči se vědoucně usmívaly,když odpovídal.

„Kvůli komu to děláš. Děláš tu pro tu malou,nebo jsi prostě jen masochista?“ jeho otázka mě zarazila. Já a masochista? To byl dobrý žert.

„Je to možné?“ zopakoval jsem mu svojí otázku,čímž jsem přešel tu jeho,která byla…nemístná. Masochista…možná v tom něco pravdy je…ani bych se nedivil,kdyby se mi po tom všem bolest začala líbit. Sám nad sebou jsem se zašklebil. Divé to uvažování. Manabu se pomalu zvedl a vstal. Krokem levharta přešel až na konec pokoje,odkud se zadíval na pláž,kde si volného dne užívala naše třída. Podíval jsem se tím směrem a zahlédnul jsem Tomoeeho,jak sedí na jednom ze skalních útvarů a dívá se do moře. Bylo mi líto naší hádky,ale nemohl jsem si pomoct. Nechtěl jsem,aby se do toho nějak zapletl,nebo snad aby mu i otec něčím vyhrožoval,to vážně ne. Ale mrzelo mě jeho chování. Čekal bych,že se k tomu postaví jinak…

„Jinak? A jak by se k takovému zjištění měl postavit?“ zděsil jsem se,když Manabu promluvil. Byl jsem si stoprocentně jistý,že jsem to neřekl nahlas. Jak by ale pak mohl vědět,co jsem si myslel? Ze vzpomínek se mi vydolovala jedna…a to ta,jak sedím na dřevěném molu,o někoho se opírám a ten někdo má zabořené zuby do mojí kůže a hltá teplou krev. Rychle jsem si sáhl na krk a hledal nějaký důkaz..upírství?..jo,přesně tak,upírství.  Pečlivě jsem osahal krk i to rameno,ale po žádných dirkách ani stopy. Že bych se přece jenom spletl a ta příhoda byla jenom výplodem mé bujné fantazie? Jak by se ale po tom vysvětlilo to,že jsem se  ocitnul tady,v tričku,když jsem přitom kolem sebe měl jenom omotaný ručník a Manabu přesně ví,na co myslím? Ve chvíli kdy se otočil od okna jsem na své otázky dostal odpověď. Jeho oči nyní nebyly modré,ale zářili světle růžovou barvou,která házela růžové odlesky na jeho tvář. Vypadal ještě nádherněji než předtím,ale instinkt mě varoval,že tohle není bezpečná situace.

„Co…co jsi?“ odvážil jsem se zeptat a nohy jsem si přitáhnul blíž k tělu,když si sednul těsně vedle mě. Z té blízkosti jsem mohl zpozorovat delší bílé špičáky a chtivost v jeho přeměněných očích. Obdaroval mě smyslným úsměvem,který mě doslova hypnotizoval.

„Já…“ zašeptal mi do ucha. „jsem tvoje vysvobození.“ Projela mnou vlna mrazu. Něžně sjel rty z boku na krk a začal ho pomalinku ožižlávat. Proti své vůli jsem lehce zasténal,jak mi to bylo příjemné. No..ono v porovnání s tím,co jsem zažíval doma,byly všechny něžnosti,které ostatní pokládali za samozřejmé, pro mě velmi příjemné. A tenhle navíc vzrušující. Ruce by se chtěli zabořit do jeho nádherných vlasů,otestovávajíc jejich hebkost,ale já je radši ze strachu zabořil do  polštáře.  Nemohl jsem vědět,jak na to bude reagovat,ale je lepší ho nijak neprovokovat. Zřejmě vycítil mojí ztuhlost,protože zvedl hlavu od své „práce“,olízajíc mi tvář. „Nemusíš se bát. Tobě nikdy neublížím. Jen ti chci dát něhu,kterou tvoje tělo..a i ty…potřebuje.“

 

 

Obrazek

 

ps:já řikala že bych si s Manabu nechala říct...(ten co leží na zádech xDD )

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

Ebika,19. 2. 2010 23:23

Tak tohle chce rychlo pokráčko:-DPovídka mě uchvátila a doslova pohltila již na samém začátku, vážně se ti moc povedla:-)

Nieeeeeeee

Haku,17. 2. 2010 21:54

To nieeeeeeeeeeeeeee,preco ma jeden z nich umriet-ja som zla --ale TY!!.TY SI ESTE HORSIA,to je tyranie.

sorry

nikitka,30. 1. 2010 18:22

Ahojky sorry ty články jsou tak dobrý že jsem to nevidržela doufám že ti to nevadí kdyžtak napiš a já to dám pryč papa

........

Naku/YUkiko,26. 1. 2010 22:55

nooo..já si taky myslim,že si ho k sobě vzal ANgeal a pak ho dovedl za Aerith..xDD....noo..protoze CLoud neunesl to,ze on mu proste jen tak umrel...tak ho tam zabodl na pamatku,ze tam proste Zack umrel..udelal si docela podobnou kopii toho jeho mece,ae nechal ho tam jako vzpominku...a na konci AC Complete je ten mec umytej od rzy a je v kostele,kde Aerith pestovala ty kytky...jakoze sou oni dva spolu a CLoud na ne vzpomina..no rikam sem bulela jak zelva..xDDD

...

Luna,26. 1. 2010 20:12

hele a nebyl to náhodou angeal, ten kdo mu podal tu ruku a vzal ho k sobě? =o)...protože k němu letěl někdo s jedním křídlem na pravý straně a navíc tam poletovaly bílý peříčka =o)...akorát teda nechápu, proč když dal Zack ten meč Cloudovi, tak proč byl pak na začátku AC zaraženej do země u Wutaie?

...

Naku/YUkiko,26. 1. 2010 18:35

..ze o..hej já sem řvala jak kdyby mě mučili....a taky díky tomu,že tim zuachranil CLouda a pak mu Cloud slibil ze bude jeho zivouci odkaz a Zack mu dal mec a pak umrel a Aerith si ho vzala k sobe...no to sem myslela ze to se mnou sekne..xDDDDDD

...

Luna,26. 1. 2010 16:10

héééj to Crisis Core je na konci tak smutný =´o(...chudák Zack - oni ho popravili jako prase na porážce...nečestný parchanti >o(...jsem brečela jak želva =´o( =oD

........

Naku/YUkiko,25. 1. 2010 17:39

já sem hotová z celýho filmu...kor když se tam objevil ZACK!!!!!!uááá já u toho brečela jak malá holka..xDDD...a teˇjenom sedim u telky a vim že me Sephirot CLouda probodnout a ja jenom...tak už ho kurna probodni!!a pak..komu to vlastne fandis..Zack mel Clouda rad,ae Sephirot znal taky Zacka..xDDDD..a ted jenom..kluci do tohooo!!:.xDDDDDDDDDDa jak se pak Kadaj rozplinul k Aeris..no myslela sem ze umru..xDDDD

XoD

Luna,25. 1. 2010 17:13

áááááha =oD tak to jsem neviděla asi hodinu co XoD páč když jsem se koukala na net, tak FF AC mělo asi hodinu a půl a FF AC C něco kolem dvou a půl =o)... to je v pytli XoD...beztak se mi na tom nejvíc líbí ty postavy, který jsem ti dole jmenovala XoD

.......

Naku/YUkiko,25. 1. 2010 16:47

nooo..abys pochopila souvislost a CLoudovu minulost,musela bys hrat FInal Fantasy Crissis Core....on se Zack..hlavni postava Crissis Core setka prave tam se zacinajicim vojakem a hle...byl to CLoud..stali se z nich nej a pak spoecne utekli od Shinra COmpany....jak rikam..musela bys to hrat,protoze vysvetlit to,by mi trvalo hodne dlouho,pac nic neumim ve zkratkach..xDDDD...a rozdil mezi nima?...no...Ve FInal Fantasy AC COmplete je vsechno...completni..xD...je tam vazne uplne vsechno,to co nebylo v obycejnym FInal Fantasy AC.....vysvetleni vic,proc se to vsechno deje a tak...

P. S.

Luna,25. 1. 2010 16:39

Jakej je rozdíl mezi FF7 Advent Children a FF7 Advent Children Complete? XoD

...

Luna,25. 1. 2010 16:24

tak nějak jsem hledala nějakej film či něco, kde Cloud teprve přišel do Midgaru a vstoupil do toho programu VOJÁK...ale jaksi mě to zradilo, páč je všechno nějaký zamotaný a já se v tom ztratila =oD

XoD

Luna,25. 1. 2010 16:22

ale tak změna je život =oD...FF AC už jsem viděla =oD bylo to docela fajn...nejvíc se mi tam líbili trojčata =oD, Vincent, Sephiroth a Cloud XoD...až na to, že nějak nechápu spojitost s ostatníma dílama a už vůbec nevim, o co tam jde =oD byla by Naku tak hodná a vysvětlila mi to? XoD

......

Naku/YUkiko,25. 1. 2010 15:55

jako..xyDDD..potřebovalo to změnu..xDDD:.haaaaaaaaaaaaa!!! Naku se prave dokoukala na Final Fantasy AC COmplete!!!!!a je uplne hotova!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Byl tam několikrat Zack!!!on je moje srdecni zalezitost,pac je to postava kerou celou hru hrajes a nakonci ti ji zabijou..a on tam byl několikrát!!!!!hhaa!!!!!!!NAKU JE ODVAŘENÁ!!!!!!!!!!

....

Luna,25. 1. 2010 14:34

zdar třeštidlo =oD...čoveče, já kliknu na odkaz tvý stránky a čeká mě šok =oD...husté děvče =o)...a víš, že červená vede k agresivitě?...no i když tohle je spíš taková oranžová =oD

XoD

Luna,25. 1. 2010 10:34

Hned se ani pes nevysere XoD...ale tak že jsi to ty =oD...jestli budeš chtít, tak si už můžeš vyzvednout ten diplom ;o)

www.kingdom-of-stories.estranky.cz

.......

Naku/YUkiko,24. 1. 2010 20:15

mě by ani nevadilo kdybys to řekla,protože to je pravda..xDDDDDDD:.já prostě nwm co se to děje,ae teď prostě spíš píšu svojí deníkovou knihu..xDD...sem hrozná ja to vim..xDDDDD..ae jako...mám v plánu něco napsat..xDD..ae mě vždycky všechny plány kráásně ztroskotaly..xDDDD

k tomu spřátelení..proč ne?..xDD..prej aktivista..xDDDD..mě by to nevadilo..budu ráda,když se podívám na tvůj web,protože mě to dost zajímááá...tak šup šup...jeho adresu!!!!HNED!!!

ola =o)

Luna,24. 1. 2010 19:42

čauky Naku...tak jsem tady zas =o) neboj, nepřišla jsem tě peskovat, že tu nic dlouhou dobu nepřibylo, jen jsem se chtěla zeptat, jestli nechceš spřátelit =o) Pokud jo, stačí jen říct, diplomek už mám pro všechny případy připravenej =oD ;o) *aktivistka* =oD

XoD

Luna,18. 1. 2010 16:18

to ale ještě neni konec =oD chtělo by to číst komentáře holka XoD

...

Aylen,18. 1. 2010 8:45

Super konec,píšeš fakt dobře.